ukr
Всі розділи
Славута
«Сапокорм» - сапонітове борошно. Мінеральлна добавка для ВРХ
«Сапокорм» - сапонітове борошно. Мінеральлна добавка для ВРХ - фото 1 «Сапокорм» - сапонітове борошно. Мінеральлна добавка для ВРХ - фото 2
Оновлено: 3 квітня 2019, 13:31

«Сапокорм» - сапонітове борошно. Мінеральлна добавка для ВРХ

Ціна за запитом
Янчук Александр Сергеевич
генеральный директор
АООО ВЕЛЕС, ТОВ,  Славута, UA
на Флагма з 10 лютого 2012

Опис

Однією з основних передумов підвищення продуктивності сільськогосподарських тварин є їх повноцінне мінеральне живлення. Корми задовольняють потребу високопродуктивних тварин в мінеральних елементах всього на 30-50%. Як правило, їх не достаток компенсують за рахунок мінеральних добавок в складі комбікормів, преміксів, білково-вітамінних мінеральних добавок і сумішей. Використання мінеральних добавок є одним з факторів підвищення продуктивності тварин.
Компанія «Велес» пропонує Вам використовувати сапонітове борошно - «Сапокорм» в якості мінеральної добавки в корм великої рогатої худоби. Позитивна дія Сапокорму базується на сорбційно-іонообмінних властивостях, транспорті мінеральних та інших речовин, які покращують метаболізм і продуктивність тварин.
Сапокорм є джерелом низки незамінних макро-, мікро- і ультра мікроелементів. Використання Сапокорму сприяє підвищенню молочної та м'ясної продуктивності великої рогатої худоби, відтворювальної здатності корів, підвищенню засвоєння азоту, фосфору і окремих мікроелементів в організмі тварин.
Сапокорм при згодовуванні сухостійним і дійним коровам, покращує їх відтворювальну здатність, яка проявляється у зменшенні терміну першого осіменіння на 7-19 днів, сервіс періоду - на 24-31 день, підвищує відсоток тільних корів до 90-го дня після отелення на 24-30, а також сприяє зменшенню затримань посліду на 20% і захворювань ендометритом в 1,5-2,2 рази, підвищує збереження телят на 11,8% і відтворювальної здатності корів і молочної продуктивності - на 11,8-17%.
Тривале годування великої рогатої худоби Сапокормом з розрахунку 15г на 1 к. од. раціону сприяє підвищенню середньодобових приростів від 7,3 до 18,8% і зменшує витрату кормів на одиницю приросту на 6,8-15,3%.
Сапокорм при згодовуванні тваринам підвищує перетравність жиру на 4,3 і 3,8%, протеїну - на 3,9%, а також ретенцію азоту, кальцію, фосфору, заліза і марганцю в організмі тварин.
Рекомендуються наступні норми згодовування Сапокорму:
- Велика рогата худоба - 100 г / добу або 36-37 кг на бичка на рік;
- Дійним коровам -150 г / добу або 55 кг на корову на рік;
- Телятам, козам вівцям - 0,2г / кг живої ваги.
При лікуванні Сапокормом протягом від 3-х до 10 днів профілактична доза збільшується в 1,5-2 рази.
Використання Сапокорму дозволяє отримати конкретний результат - підвищення приростів, надоїв, зниження падежу молодняка, заощаджуючи при цьому на придбанні преміксів та мікосорбентів. Одержуваний від застосування Сапокорму ефект в області м'ясомолочної продукції, помітно перевершує результати застосування інших мінералів.
Сапокорм універсальний і може застосовуватися при розведенні племінних і молочних корів, телят, овець, кіз, коней та інших тварин.
Крім того, Сапокорм володіє ще деякими унікальними властивостями. Він виводить з організму тварин продукти метаболізму і є альтернативою ветеринарним препаратам при лікуванні багатьох захворювань. Також сапонітове борошно покращує гігієнічні умови утримання ВРХ. При додаванні в підстилку - знижує концентрацію аміаку і азоту в приміщенні. Сукупність таких факторів дозволить Вашому підприємству вийти на новий рівень і позиціонувати свої товари як екопродукти, які користуються сьогодні стійким попитом.
Отже, використовуючи мінеральну добавку - Сапокорм, Ви вирішуєте відразу кілька важливих завдань у скотарстві. По-перше, збільшується економічна доцільність утримання ВРХ за рахунок високих темпів набору ваги. По-друге, Ви знижуєте витрати корму на приріст живої маси. По-третє, Ваше виробництво стає більш конкурентоспроможним за рахунок екологічно чистого та безпечного для здоров'я м'яса.
Все це дозволяє Вашої компанії зміцнити свої позиції на ринку і зробити м'ясне виробництво більш вигідним, а продукцію - якісною.
Будемо раді тісній співпраці!
Ціна вказана за 1 тону продукту.

Номер оголошення: 2208903   |  переглядів: 360  
АООО ВЕЛЕС, ТОВ,  Славута, UA
на Флагма з 10 лютого 2012
Ще шукають:

Схожі оголошення

3
«Сапокорм» - мінеральна добавка в корм свиней
Ціна за запитом
АООО ВЕЛЕС, ТОВ, UA, 361 км +5 оголошень
Компанія «Велес» пропонує Вам використовувати сапонітове борошно - «Сапокорм» в якості мінеральної добавки в корм свиней. Позитивна дія сапокорму...
2
Сапокорм -минеральная добавка в корм крупного рогатого скота
Ціна за запитом
АООО ВЕЛЕС, ТОВ, UA, 361 км +5 оголошень
Сапокорм - сапонитовая мука для крупного рогатого скота! Одной из основных предпосылок повышения продуктивности сельскохозяйственных животных...
2
Сапокорм - добавка минеральная в корм всех видов птицы
Ціна за запитом
АООО ВЕЛЕС, ТОВ, UA, 361 км +5 оголошень
Сапонитовая мука - Сапокорм для птицы! Как сделать птицеводство более выгодным? Можно ли улучшить вкус и экологическую безопасность продукции? Как...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Янчук Александр Сергеевич
генеральный директор
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет