ukr
Всі розділи
Славута
«Сапокорм» - мінеральна добавка в корм свиней
«Сапокорм» - мінеральна добавка в корм свиней - фото 1 «Сапокорм» - мінеральна добавка в корм свиней - фото 2 «Сапокорм» - мінеральна добавка в корм свиней - фото 3
Оновлено: 3 квітня 2019, 13:31

«Сапокорм» - мінеральна добавка в корм свиней

Ціна за запитом
Янчук Александр Сергеевич
генеральный директор
АООО ВЕЛЕС, ТОВ,  Славута, UA
на Флагма з 10 лютого 2012

Опис

Компанія «Велес» пропонує Вам використовувати сапонітове борошно - «Сапокорм» в якості мінеральної добавки в корм свиней. Позитивна дія сапокорму базується на сорбційно-іонообмінних властивостях, транспорті мінеральних та інших речовин, які покращують метаболізм і продуктивність тварин.
У результаті вживання сапокорму свинями Ви отримуєте два в одному: джерело ряду макро-, мікро-, ультра мікроелементів, а також ефективний ентеросорбент.
Застосування сапокорму:
- Підвищує приріст живої маси тварин (до 25%); - Зберігає молодняк від хвороб і падежу (11-15%); - Виводить токсини з кишково-шлункового тракту; - Покращує імунітет і стабілізує обмін речовин; - Підвищує продуктивність маточного поголів'я; - Зміцнює м'язово-кістковий апарат тварин; - Попереджає і виліковує ряд захворювань, в т. ч. мікроелементози, паракератоз, екзематозні і стафілококові виразки, дизентерійні і кормові проноси, а також гастроентерити; - Підвищує якість продукції; - Покращує апетит тварин і очищає організм від солей важких металів і радіонуклідів.
Таким чином, результатом добавки сапокорму в комбікорм для свиней може бути істотне зниження витрат на їх відгодівлю при гарантованому поліпшенні показників продуктивності та якості відгодівлі.
Сапонітове борошно - «Сапокорм» виробляється відповідно до ТУ У 10.9-21314134-001: 2012. Якість продукту, відповідність його стандартам і ТУ по токсичності, вмісту радіонуклідів і токсичних елементів, підтверджено висновком Державної СЕС України від 20.06.2014р. під № 05.03.02.-04/41014, а також експертним висновком № 001212 д. к./15 від 23.03.2015р. Хмельницької РГЛВМ Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України. З 30.04.2003р. діють рекомендації щодо застосування борошна сапонітового «Сапокорм», які затверджені Державним департаментом ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України за № 1514/187. Інститутом кормів та сільського господарства Поділля 24.04.2015г. під № 13-02/352 видано Рекомендації щодо застосування сапонітового борошна, як мінеральної добавки для годівлі сільськогосподарських тварин.
Рекомендуються наступні норми згодовування Сапокорму:
- поросятам (вагою до 10 кг) - 3-4 г/добу;
- свиням на дорощуванні та відгодівлі - 0,2-0,3 г/кг живої ваги на добу;
- свиноматкам - 20-25 г/добу;
При лікуванні сапокормом протягом часу від 3-х до 10-ти днів, профілактична доза збільшується в 1,5-2 рази.
У разі відмови тварини від корму використовується водний розчин сапокорму - одна чайна ложка на склянку води, вводиться піпеткою або шприцом без голки по 3-4 рази на добу, до одужання. Передозування не є небезпечним. Побічних дій не виявлено.
Оскільки сапокорм не містить у своєму складі токсичних елементів і домішок, а як сорбент виводить з організму тварин радіонукліди та солі важких металів, то рекомендується постійне згодовування продукту без обмеження використання у часі.
Продукт екологічно чистий, що підтверджено документами держ. СЕС.
Будемо раді тісній співпраці!
АТОВ «Велес»

Номер оголошення: 2149359   |  переглядів: 326  
АООО ВЕЛЕС, ТОВ,  Славута, UA
на Флагма з 10 лютого 2012
Ще шукають:

Схожі оголошення

2
Сапокорм -минеральная добавка в корм крупного рогатого скота
Ціна за запитом
АООО ВЕЛЕС, ТОВ, UA, 361 км +5 оголошень
Сапокорм - сапонитовая мука для крупного рогатого скота! Одной из основных предпосылок повышения продуктивности сельскохозяйственных животных...
2
Сапокорм - добавка минеральная в корм всех видов птицы
Ціна за запитом
АООО ВЕЛЕС, ТОВ, UA, 361 км +5 оголошень
Сапонитовая мука - Сапокорм для птицы! Как сделать птицеводство более выгодным? Можно ли улучшить вкус и экологическую безопасность продукции? Как...
11 грн/кг
Івасюк П.І., ФОП, UA, 412 км +6 оголошень
Корм гранульований для бройлерів( старт, ріст), перепілки, курей-несучок, кролів, риби.
Ціна за запитом
Агролюкс, ТОВ, UA, 412 км +19 оголошень
Продам готову суміш вики 70% (половинки, цілої) з вівсом 30% на корм худобі
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Янчук Александр Сергеевич
генеральный директор
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет